lv en ru

Par biroju

Zvērinātu advokātu birojā „Rode un Partneri” ir apvienojušies dažādu tiesību nozaru speciālisti, nolūkā piedāvāt klientiem mūsdienu prasībām atbilstošu augstas kvalitātes juridisko palīdzību. Mūsu birojā praktizējošie advokāti var lepoties gan ar ievērojamu profesionālo pieredzi, gan arī ar akadēmiskiem sasniegumiem tiesību zinātnē. Esam pārliecināti, ka akadēmiskas zināšanas apvienojumā ar ilgstošu profesionālo pieredzi un rūpīgu attieksmi pret darbu nodrošina labāko iespējamo rezultātu jebkura tiesiska jautājuma risināšanā.

Esam starp pieciem lielākajiem advokātu birojiem Latvijā, vienlaikus esam lielākais advokātu birojs Latvijā, kas pamatā specializējas krimināltiesību jomā.

Lai arī mūsu biroja galvenais darbības virziens ir un paliek krimināltiesības, tomēr biroja darbības jomas aptver arī visai plašu citu tiesību nozaru spektru. 

Par savu padomdevēju mūs ir izvēlējušies gan vietējie, gan ārvalstu komersanti, kuriem esam snieguši palīdzību dažādos civiltiesību un komerctiesību jautājumos. Ievērojamu mūsu ikdienas prakses daļu veido arī klientu interešu pārstāvība dažādos tiesu procesos kā civillietās, tā arī administratīvajās lietās. Ņemot vērā biroja advokātu teicamo reputāciju, mūsu palīdzību regulāri izmanto dažādas valsts un pašvaldību iestādes, ārvalstu vēstniecības, kredītiestādes.

© 2007-2024 ZAB "RODE UN PARTNERI" | Created by LapuLapa.lv – mājas lapu izstrāde

Miera iela 2, 4. stāvs, Rīga
LV-1001, Latvija

+371 2 6468232
birojs@rode.lv